توزيع سيم کارت هاي جديد با پيش شماره ۰۹۰۱ آغاز شد

يكشنبه 21 ارديبهشت 1393
توزيع سيم کارت هاي جديد با پيش شماره ۰۹۰۱ آغاز شد

پس از ثبت نام و واگذاري سيم‌کارت با پيش شماره ۰۹۰۲ با نام آي‌سيم، حال ايرانسل اعلام کرد به عـنوان نخستين ارايه‌ دهنـده خدمت “شماره طلايي” در کشـور، دور جـديد ايــن طرح را از ساعت ۸ صبح روز يکشنبه، ۲۱ ارديبهشت و از طريق وب‌سايت olr.irancell.ir براي پيش‌شماره‌۰۹۰۱ ارايه مي‌دهد.

 • 9به گزارش اپليکيشن ايراني،  با اجراي دور جديد واگذاري شماره‌هاي انتخابي، ايرانسل اين امکان را در اختيار متفاصيان قرار مي‌دهد تا شماره تلفن‌همراه دلخواه خود را از ميان ميليون‌ها شماره موجود در بازه شماره هاي ۰۹۰۱۰۰۰۰۰۰۰ تا ۰۹۰۱۴۹۹۹۹۹۹انتخاب کنند.

متقاضيان مي‌توانند شماره دلخواه خود را از بين شماره‌هاي طلايي نظير شماره‌هاي مرتب، شماره فعلي تلفن‌همراه، تلفن ثابت منزل و يا محل کار خود، تاريخ تولد يا ازدواج، يک رديف شماره‌هاي سريالي و پشت سرهم براي اعضاي خانواده، دوستان يا همکاران، ترکيب حروف ابجد که مفهوم خاصي را ايجاد مي‌کند، شماره حساب بانکي، شماره ملي، شماره شناسنامه، شماره خودرو و يا هر شماره دلخواه ديگر از رديف اعلام شده را به دلخواه، به عنوان شماره سيم کارت اعتباري ايرانسل خود انتخاب کنند.
بهاي سيم‎کارت اعتباري با شماره انتخابي ايرانسل، با احتساب ۵هزار تومان اعتبار اوليه موجود در آن و حق الزحمه شرکت پست بابت تحويل در محل مشترک و دريافت مدارک، مجموعا ۱۵ هزار تومان تعيين شده که در هنگام ثبت‌نام اينترنتي، از طريق پرداخت اينترنتي به‌وسيله کارت يکي از بانک‌هاي عضو شبکه شتاب و يا پرداخت از طريق کارت شارژ ايرانسل دريافت مي‌شود.
هر فرد در اين دوره تنها مي‌تواند در مجموع حداکثر پنج شماره انتخاب کند. متقاضيان تجاري در صورتيکه مايلند بيش از پنج شماره خريداري کنند، مي‌توانند درخواست خود را به corporatesales@mtnirancell.ir ارسال کنند.
براساس اين گزارش، متقاضيان براي ثبت‌نام بايد در بازه زماني ۲۱ تا ۳۱ ارديبهشت ۹۳، ابتدا به سيستم يکپارچه خريد سيم کارت هاي ايرانسل به نشاني olr.irancell.ir مراجعه کرده و سپس شماره موردنظر خود را در محل مشخص شده وارد کنند. درصورتي که شماره‌ انتخابي شده پيش از اين توسط سايرين رزرو نشده باشد، سيستم، انتخاب آنان را تاييد کرده و به مرحله بعدي هدايت مي‌کند.
پس از تاييد سيستم مبني بر موجود بودن شماره مورد نظر و وار‌د کردن اطلاعات لازم، مرحله ثبت‌نام آغاز مي‌شود. در اين مرحله علاوه بر تکميل مشخصات فردي، درج نشاني پست الکترونيک و يک شماره تلفن‌همراه الزامي است زيرا در تمامي مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام از طريق پيام‌کوتاه و پست الکترونيک به اطلاع متقاضي خواهد رسيد.
پس از اين مرحله يک پيام‌کوتاه و نامه الکترونيکي مبني بر انجام موفقيت آميز عمليات به طور خودکار براي متقاضي ارسال مي‌گردد. سپس مشترک مي‌بايست نسبت به پرداخت هزينه شماره انتخابي به مبلغ ۱۵هزار تومان از طريق پرداخت آنلاين و يا پرداخت از طريق کارت شارژ اقدام کند.
در هنگام مراجعه مامور پست به نشاني مشترک، سيم‌کارت، تنها به مالک تحويل خواهد شد و مشترک هنگام دريافت سيم‌کارت بايد اصل کارت ملي يا شناسنامه خود را همراه داشته باشد و يک نسخه از کپي کارت ملي خود را به مامور پست تحويل دهد. سيم‎کارت‌هاي ايرانسل تنها پس از تکميل ثبت نام و رسيدن مدارک شناسايي به ايرانسل فعال مي‌شوند.
در تمامي مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت نام و آخرين وضعيت از طريق پيام‌کوتاه و پست الکترونيک به اطلاع متقاضي شماره انتخابي خواهد رسيد. همچنين همواره با مراجعه به صفحه سيستم يکپارچه خريد سيم کارت هاي ايرانسل و وارد نمودن شناسه پيگيري رزرو، مي‌توان تمام سوابق پيام‌هاي‌کوتاه و نامه‌هاي الکترونيکي دريافتي از سوي ايرانسل را مشاهده کرد.
از سوي ديگر در صورتي که هنگام ثبت‌نام متقاضي، يک شماره ايرانسل براي اطلاع رساني ارائه شده باشد، مي‌توان در تمامي مراحل ثبت نام، با ارسال يک پيام‌کوتاه حاوي شناسه پيگيري رزرو به شماره ويژه ۲۱۲۹ از همان خط، از آخرين وضعيت سيم‌کارت شماره انتخابي مطلع شد.
در صورتيکه در هنگام ثبت‌نام، شماره‌اي غير از شماره‌هاي ايرانسل براي ارسال پيام‌هاي اطلاع رساني ارائه شده باشد، از طريق مراجعه به سيستم يکپارچه خريد سيم کارت ايرانسل به نشاني olr.irancell.ir ، ميتوان از آخرين وضعيت سيم‌کارت خود مطلع شد.
5 نظر برای این مطلب ثبت شده است
 • هانی

  چیپورنژاد

  يكشنبه 09 آبان 1395

  سلام از شماره09017183002 تا09017183009 هر کدام که باشد میخواهم.با تشکر

 • محمد

  نیکوسرشت

  سه شنبه 28 ارديبهشت 1395

  سلام یک خط ده دهی چهار شماره اخر 3030 با هر پیش شماره ای خریدارم.....

 • مجید

  فرجی

  جمعه 09 بهمن 1394

  متن پیام باسلام.من یه شماره ایرانسل اعتباری با شماره 09011121112میخاستم.مرسی

 • محیا

  رستمی

  چهارشنبه 16 دي 1394

  سلام یکی ازین دوشماره یکیشو 09350228284یا09320228284 خریدارم هرکدومش باشه. ممنونم

 • بتول

  بلیلوند

  سه شنبه 15 دي 1394

  سلام شماره ایرانسل مشابه شم همراه اره اولم میخوام،09168088750

 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 بعدی