رابط کاربري اندرويد L را ببينيد

سه شنبه 15 مهر 1393
رابط کاربري اندرويد L را ببينيد

همانطور که مي‌دانيد عرضه اندرويد L گوگل نزديک است و به احتمال زياد در اين ماه(اکتبر) يا نوامبر عرضه خواهد شد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  اندرويد L در کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل در ژوئن امسال معرفي شد اما تاريخ عرضه آنها نامشخص مانده است.

اين نرم‌افزار جديد که با طراحي‌ مجدد رابط کاربري و انيميشن‌هاي روان در کنار ارتقاي طول عمر باتري و سازگاري با پردازنده 64 بيتي همراه است به عنوان بزرگ‌ترين به‌روزرساني گوگل براي پلت‌ فرم موبايلي خود تا به امروز شناخته مي‌شود و حتي بزرگ‌تر از پيشرفت گوگل از نسخه اندرويد نان زنجبيلي به نسخه بستني ساندويجي است.

براساس اعلام پايگاه اندرويد گيکز اين سيستم عامل جديد به کاربران گوشي‌هاي اندرويدي يک حس جديد را منتقل خواهد کرد، زيرا انيميشن‌ها، رابط کاربري بسيار رنگي‌تر و افکت‌هاي سه‌بعدي و سايه‌هايي دارد که رابط کاربري آن را بصري‌تر مي‌کند.

اندرويد L از پردازنده‌هاي 64 بيتي پشتيباني مي‌کند و طول عمر باتري و عملکرد گوشي را ارتقا مي‌دهد.

گوگل اعلام کرد که سيستم عامل اندرويد L به صورت پيش‌ فرض رمزنگاري شده است.

در پي برخي گزارشها مبني بر اينکه سيستم عامل اندرويد به صورت پيش‌فرض رمزنگاري نشده و به ندرت آپديت‌هاي امنيتي دريافت مي‌کند و پيامرسان و چت ويدئويي رمز‌نگاري شده ندارد، گوگل اعلام کرد که سيستم عامل اندرويد L به صورت پيش‌ فرض رمزنگاري شده است.

شرکت گوگل در شرف رونمايي از سيستم عامل موبايلي جديد خود موسوم به اندرويد L است گفت: اين سيستم عامل هيچگونه کليد‌ رمز‌گشايي را ارائه نمي‌کند.

اين شرکت افزود: هيچ‌گونه اطلاعاتي از کاربران قابل هک‌ شدن نيست و آژانس‌هاي دولتي نيز نمي‌توانند به آن دسترسي پيدا کنند.

چندين گوشي اندرويدي انتظار مي‌رود که اين آپديت جديد را همزمان با عرضه آن دريافت کنند اما گوگل انتظار دارد که اين نسخه جديد را ابتدا به گوشي‌هايي نظير نکسوز 4، نکسوز 5، نکسوز 7 و نکسوز 10 بدهد و سپس در اختيار گوشي‌هاي شرکت‌هاي ديگر بگذارد.

گزارش‌ها حاکي از اين است که دستگاه‌هاي نکسوز اين آپديت را همزمان با عرضه دريافت کنند.


منبع : ايسنا
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .