حمايت دولت از توليد اپليکيشن‌هاي موبايلي/ تبديل ايران به قطب نرم افزاري منطقه

جمعه 09 آبان 1393
حمايت دولت از توليد اپليکيشن‌هاي موبايلي/ تبديل ايران به قطب نرم افزاري منطقه

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از حمايت مادي و معنوي براي توليد اپليکيشن هاي موبايلي و شبکه هاي اجتماعي بومي در کشور خبر داد و گفت: ايران ظرفيت تبديل شدن به قطب نرم افزاري منطقه را داراست.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،   محمود واعظي در صفحه شخصي خود در شبکه هاي اجتماعي بر برنامه هاي دولت تدبير و اميد و وزارت ارتباطات براي شکل گيري نهضت محتوايي تاکيد کرد.

وي گفت: وزارت ارتباطات از ابتداي دولت تدبير و اميد موضوع مهم نهضت محتوايي را با هدف بلندمدت صادرات در حوزه ICT مطرح کرد.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در اين نهضت ما به تمامي پژوهشگران، دانشگاهيان، متخصصان و فعالان حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام كرديم كه از نوآوري ها و دستاوردهاي شما در توليد انواع نرم افزارها، شبكه هاي اجتماعي، اپليكيشن ها و حتي سخت افزار اين حوزه حمايت كامل مادي و غيرمادي به عمل خواهيم آورد تا ضمن بومي كردن اين بخش مهم  ICT كشور، به فكر صادرات آنها به بسياري از كشورهاي منطقه و جهان از جمله كشورهاي فارسي زبان و عرب باشيم.

وي تصريح کرد: با انواع حمايتهاي مادي و غيرمادي، طرح هاي آنها به ايران و جهان معرفي مي شود و يقين دارم كشور ما پتانسيل تبديل شدن به قطب نرم افزاري و شبكه را در منطقه دارد

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .