راه اندازي سايتي براي کمک به خريد گوشي جديد اندرويدي

شنبه 23 خرداد 1394
راه اندازي سايتي براي کمک به خريد گوشي جديد اندرويدي

گوگل براي کمک به کاربران براي تصميم‌گيري در مورد خريد گوشي جديد اندرويدي جديدشان سايت تازه‌اي به نشاني android.com/phones/whichphone راه اندازي کرده است.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  به نقل از پي سي ورلد، اين سايت با ارائه برخي دستورالعمل ها و راهنمايي کاربران به آنها نشان خواهد داد که بايد چگونه گوشي جديدشان را انتخاب کنند. البته گوگل خدمات مذکور را در برخي کشورها مانند ايران ارائه نمي دهد.

در ابتدا کاربر بايد مشخص کند که از گوشي خود مي خواهد براي چه کارهايي استفاده کند. اين کارها عبارتند از عکاسي، گوش کردن به موسيقي، افزايش بهره وري، استفاده از شبکه هاي اجتماعي، انجام بازي، مشاهده ويديو، مسيريابي، مکالمه، وبگردي، رد وبدل کردن پيام و ....

با انتخاب حداقل سه مورد از اين قابليت ها، سوالات جديدي براي کاربران مطرح مي شود که بايد به آنها پاسخ داده شود. در نهايت سايت ياد شده چند گوشي را براي خريد به شما پيشنهاد مي دهد. البته در اين زمينه عوامل ديگري مثل اپراتور کاربر، ابعاد و قيمت گوشي مورد علاقه دخيل هستند که در مرحله بعدي مورد توجه قرار مي گيرند.

کارشناسان مي گويند مزيت اين خدمات دامنه گسترده گوشي هايي است که در اين سايت براي بررسي در نظر گرفته شده اند و مي توان حتي پس از ارائه سه پيشنهاد نهايي براي خريد گزينه هاي مشابهي را بر مبناي اپراتور، ابعاد و قيمت مورد نظر انتخاب کرد.


منبع : فارس
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .