پرتال برنامه ريز گردشگري استان اصفهان رونمايي شد

يكشنبه 28 شهريور 1395

سامانه برنامه ريز گردشگري استان اصفهان با هدف معرفي جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي، طبيعي و تفريحي اين استان در آستانه عيد سعيد غدير خم به صورت رسمي آغاز به کار کرد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، سامانه جامع گردشگري استان اصفهان در هشت بخش کلي شامل «طبيعت‌گردي»، «هنرگردي»، «تاريخ‌گردي»، «گردشگري مذهبي»، « شهرگردي»، «چطوري بخريم؟»، «چي بخوريم» و «کجا بمونيم» راه‌اندازي شده که هرکدام از دسته بندي‌ها به معرفي کامل جاذبه‌هاي اين استان مي‌پردازد.

پرتال جامع گردشگري استان اصفهان در بيش از 41 موضوع مختلف اقدام به شناسايي و معرفي جاذبه‌هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي استان کرده است تا از اين طريق اطلاعات جامعي را در رابطه با هرکدام از اين اماکن و ظرفيت‌ها در اختيار مخاطبان خود قرار دهد.

در پرتال جامع گردشگري استان اصفهان داده‌هاي کاملي از قبيل معرفي مکان، اطلاعات تماس، محل قرارگيري و جانمايي روي نقشه، نحوه دسترسي به مکان مورد نظر با خودروي شخصي و وسايل حمل و نقل عمومي، ويژگي‌ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدوديت‌هاي استفاده، پيشنهادات ويژه، تاريخچه، سيماي عمومي، زمان مناسب بازديد، گالري تصاوير، گالري صوت و فيلم و ... در قالبي زيبا و نوين به مخاطبان عرضه مي‌شود.

گفتني است به زودي بخش زبان هاي خارجي سامانه گردشگري استان اصفهان به منظور راهنمايي و برنامه ريزي سفر گردشگران خارجي آغاز به کار خواهد کرد.

از جمله موارد بسيار کليدي اين سامانه مي‌توان به بخش برنامه‌ريز تفريح و سفر به منظور معرفي بهينه اماکن و ظرفيت‌هاي گردشگري اشاره کرد؛ به نحوي که کاربران در بخش «برنامه ريز» پرتال بزنيم بيرون مي‌توانند هزينه مد نظر، زمان مورد نياز و بخش‌هاي مورد علاقه خود را ارايه داده و از نزديک‌ترين مکان‌ها مد نظر خود بر اساس داده‌هاي اعلامي استفاده کنند.

سامانه برنامه ريز گردشگري استان اصفهان از امروز در آدرس اينترنتي   www.bezanimbiroon.ir  در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .