پنج اپليکيشن ضروري براي برنامه ريزي سفر و رزرو هتل

دوشنبه 26 مهر 1395

با وجود تعداد بسياري از اپليکيشن هاي برنامه سفر و رزرو هتل، انتخاب بهترين و کارآمد ترين آن ها بسيار مشکل است و نيازمند تجربه کار با آن ها مي باشد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  امروزه اهميت انتخاب اپليکشن هاي مورد نياز براي برنامه ريزي هاي سفر و رزرو هتل از ميان انبوهي از برنامه هاي رايگان و قيمتي، بسياري را با مشکل روبرو کرده است. چراکه انتخاب اپليکيشن هاي کارآمد علاوه بر نياز به اطمينان از به روز بودن آن ها مستلزم تجربه کار با آن ها نيز مي باشد که مسلما کار آساني نيست.

1. TripIt
اپليکيشن TripIt بسيار مفيد است، يک برنامه به روز و کارآمد. خيلي راحت مي توان با آن پرواز رزرو کرد و با ايميلي تاييدي که اين اپليکيشن مي فرستد از صحت آن مطمئن گرديد. دسترسي به جزئيات مورد نياز، اطلاعات دقيق و به روز پروازها، آخرين تغييرات قيمت ها و همکاري با بسياري از شرکت ها و خطوط پروازي از مزاياي اين اپليکيشن است.

2. Uber
اپليکيشن Uber خيلي سريع مي تواند به بخش استاندارد برنامه هاي سفرتان تبديل شود. با اين برنامه، سفر و گردش بي دردسر است به ويژه آنکه ايميل هزينه ها نيز براي شما ارسال خواهد شد.

3. Hotel Tonight
اين اپليکيشن زماني به کار مسافران مي آيد که مسير سفر و پرواز شان مشخص شده اما اقامت شان هنوز برنامه ريزي نشده است. اپليکيشن Hotel Tonight اين کار را براي مسافران بسيار راحت و ممکن کرده است. مي توان با استفاده از اين اپ شهر مقصد را تعيين و هتل مورد نظر را با طبقه بندي هاي اين برنامه انتخاب و رزرو کرد.

4. Foursquare
به گفته Benji Greenberg يکي از کارشناسان گردشگري آمريکا، تا کنون اپليکيشني بهتر از Foursquare براي شناخت اطرافم نديده ام. از اين اپليکيشن براي جستجو و شناخت اماکن اطراف خود چه در منزل و چه در جاده مي توان استفاده کرد.

5. Hipmunk
اپليکيشن Hipmunk با برخورداري از اطلاعات کاملي از تصاوير و نرخ هاي سايتهاي مسافرتي، مي تواند بهترين انتخاب براي هر سبکي از سفر باشد.


منبع : دنياي سفر
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .