اينستاگرام در حال آزمايش امکان پخش زنده ويديو

شنبه 01 آبان 1395

به نظر مي رسد سيستم پخش زنده ويديويي (لايو استريم) فيسبوک به زودي به اينستاگرام نيز اضافه خواهد شد.

  • 0



به گزارش اپليکيشن ايراني،  روز گذشته در نسخه هاي آزمايشي برخي از توسعه دهندگان اينستاگرام، قابليتي تحت عنوان LIVE در جلوي بخش استوريز قرار داشته که نشان از امکان برقراري ارتباط مستقيم دارد. علاوه بر اين تصاويري از رابط کاربري لايو آن منتشر شده که گزينه Go Insta را به وضوح نشان مي دهد.

 
در حال حاضر شرکت اينستاگرام هيچ نظري در اين مورد نداده و تکذيبيه يا تاييديه اي دريافت نگرديده است، اما از ماه ها پيش شايعات اضافه شدن امکان پخش زنده به گوش مي رسيد.
 
58b8ec25352dfa.0-w600
 
فيسبوک معتقد است استريم تصاوير در آينده نزديک به محبوب ترين بستر برقراري ارتباط و همينطور رويدادهاي رسمي تبديل خواهد شد. لايو استريم يکي از دلايل سرمايه گذاري گسترده اين شرکت در حوزه واقعيت مجازي بوده و پخش زنده را پلي به تکنولوژي هاي آينده مي داند.
 
بخش استوريز که تابستان سال جاري به اينستاگرام اضافه شد، به خوبي مورد استقبال عام قرار گرفته و جايگاهي ثابت درون برنامه پيدا کرده است. يقيناً اضافه شدن امکان گشت و گذار ميان چندين کانال استريم تصاوير و تماشاي ويديوي زنده در اين اپليکيشن پرطرفدار، مي تواند به ادامه ي روند محبوب اينستاگرام کمک شاياني کند.
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .