پرداخت آنلاين اندرويدي با ويزا و مسترکارت سازگار شد

يكشنبه 09 آبان 1395

گوگل اعلام کرد از اين پس با همکاري ويزا و مسترکارد خدمات پرداخت موبايلي خود موسوم به اندرويد پي را ارائه مي کند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، به نقل از فارس، همکاري ياد شده به کاربران اندرويد پي امکان مي دهد تا براي خريد آنلاين از طريق گوشي هوشمند پرداخت هايشان را با استفاده از خدمات Visa Checkout  يا Masterpass  انجام دهند.

Visa Checkout  و  Masterpassخدمات جديد دو شرکت ويزا و مسترکارد براي حضور در دنياي پرداخت آنلاين محسوب مي شود. هدف از راه اندازي اين دو سرويس رقابت با پي پال و اپل پي است که به شيوه هاي مختلف و از جمله از طريق مرورگر سافاري بر روي گوشي و تلفن همراه در دسترس هستند.

گوگل هم با راه اندازي اندرويد پي در تلاش است تا دنياي پرداخت هاي موبايلي را تسخير کند. همکاري اين شرکت با ويزا و مسترکارد موجب خواهد شد تا اين سه سرويس به طور خودکار با يکديگر همگام و هماهنگ شوند. براي اين کار کاربران بايد تنها يک بار حساب هاي خود در Visa Checkout  و  Masterpass را در آندرويد پي تعريف کنند تا اين سه حساب به هم متصل شوند. براي تاييد هويت هم مي توان از روش هايي مانند اسکن اثر انگشت استفاده کرد.

به روزرساني نهايي آندرويد پي براي همگام سازي با Visa Checkout  و  Masterpass در اوايل سال 2017 انجام مي شود و خدمات مذکور ابتدا در آمريکا و سپس در انگليس، استراليا و هنگ کنگ در دسترس خواهد بود.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .