چگونه با گوشي خود به‌ سرعت کلي پول به دست آوريم؟

شنبه 20 آذر 1395

تلفن و تبلت هاب هوشمند تنها برايرتماس تلفني ، انجام بازي يا چت در شبکه هاي اجتماعي نيست و مي تواند به عنوان يک وسيله درآمد زاي اقتصادي مورد استفاده قرار گيرد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  براي بدست آوردن پول حتما لازم نيست سرکار برويد بويژه اگر شرايط دور ماندن از خانه براي ساعت هاي طولاني را نداريد و بايد مراقب کودکان يا افراد بيمار باشيد مي توانيد تنها با استفاده از گوشي هوشمند خود صاحب در آمد از دورکاري شويد.

گفتني است در برخي کشورهاي جهان استارتاپ هايي فعال و خلاقانه براي درآمد زايي با استفاده از گوشي تلفن همراه ايجاد شده است و افراد با نصب برخي نرم افزارها مي توانند صاحب درآمد شوند.

برخي از شرکت ها به افراد براي خريد از محصولات آنها در فروشگاه ها و يا بازديد از فروشگاه و معرفي محصولات و مکان فروشگاه به دوستان و اقوام پول پرداخت مي کنند.

برخي ديگر از شرکت هاي فروش البسه و کفش نيز در صورت خريد و تبليغ به دوستان و آشنايان براي خريد محصولات به فرد انواع بن و پول نقدي و کارت هديه رايگان مي دهد.

برخي ديگر از شرکت ها نيز براي رصد سايت هاي خود توسط افراد به آنها دستمزد پرداخت مي کنند از جمله شرکت هايي که در در بورس ها فعال هستند و يا شرکت هايي که قيمت هاي لحظه اي براي خريد و فروش محصولات خود دارند.

تمامي اين موارد نمونه هايي از کسب و کارهاي نوپا و خلاقانه است که افراد مي توانند بدون صرف وقت زياد با کمي دقت و حوصله صاحب درآمد شوند.

برنامه نويسي و توسعه‌ اپليکيشن‌هاي کاربردي براي شرکت‌ها، سازمان‌هاي دولتي و غير دولتي و توليد اپليکيشن‌هاي تحت وب، برترين شغل سال است.

در ايران، شرکت‌هاي کوچک و بزرگ، تجار و ارائه کنندگان خدمات گوناگون، واقعيت امر را پذيرفته و قبول کرده‌اند که بدون وب سايتي رسمي يا حتي يک اپليکيشن موبايل، در تبليغ کسب و کار و فروش محصولات‌شان توفيق زيادي نخواهند داشت.

پس اگر عاشق فناوري هستيد و از نعمت صبر و حوصله برخورداريد، ديگر اتلاف وقت جايز نيست.

براي پول در آوردن اصلا لازم نيست کارخانه دار يا تاجر باشيد بافتن يک بافت ساده، ساخت يک عروسک و طراحي روي پارچه ام مي تواند در آمد زا باشد.براي اين کار لازم است ابتدا علايق خودتان را کشف کنيد و با تلفيق آن با استعداد هايتان و استفاده اندکي از علم بازاريابي به در آمد زايي برسيد.

شما خيلي کارها ممکن است بلد باشيد که بتوانيد آن را به ديگران بياموزيد. آموزش يکي از منابع کسب درآمد اين روزهاست که خيلي ها از طريق آن به نتيجه مي رسند و به اصطلاح کارشان گرفته است.

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است
  • چهارشنبه 27 بهمن 1395

    واقعا فکر میکنید با این روش کلی پول بدست میاد! اگر همه نرم افزارها رو هم نصب کرد نهایتش روزی 10سنت میشه کسب کرد جز اتلاف وقت نتیجه دیگری ندارد