اپليکيشن پيگير به بازار عرضه شد

شنبه 04 شهريور 1396

شرکت تجارت الکترونيک پارسيان اپليکيشن جديد خود با نام پيگير را روانه بازار کرد .

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  مهندس قنبريان مديرعامل اين شرکت ضمن اعلام اين خبر گفت: اپليکيشن پيگير يک پلتفرم جامع کيف پول الکترونيکي، انتقال وجه و پرداخت پول و سرويس هاي نوين مبتني بر تلفن همراه است. توليد اين اپليکيشن حدود ۲ سال زمان برده و هم  اکنون نسخه ي اول برنامه روانه بازار شده است .

وي در خصوص ماموريت پيگيرگفت : با توجه به استفاده روز افزون از سامانه‌ّهاي موبايلي، نياز به سرويس هاي کيف پول جامع بيشتر شده است. جامعيت پيگير بدان معناست که شما با آن مي توانيد از پرداخت کرايه تاکسي تا خريد در مغازه‌ّها، انتقال وجه، استفاده از کارت‌هاي تخفيف را بصورت يکجا داشته باشيد. پيگير با تمام کارت‌هاي شبکه شتاب کاربرد دارد.

ماموريت اول پيگير ارائه خدمت کيف پول الکترونيکي است. به علاوه پيگير محدود به يک نرم‌افزار تلفن همراه نبوده  بلکه يک اکوسيستم موبايلي ايجاد مي کند و تعداد زيادي برنامه را در بر خواهد گرفت که آن ها را در زمان مناسب با توجه به پتانسيل هاي بازار به کاربران ارائه خواهيم کرد.

مديرعامل پککو ادامه داد : اولين نسخه اي از برنامه اي که روانه ي بازار کرديم امکان انتقال وجه را بدون نياز به شماره کارت و فقط با داشتن شماره موبايل ارايه مي دهد. يعني اگر شما بخواهيد به کسي پول پرداخت کنيد و شماره کارت او را نمي دانيد،  فقط با دانستن شماره موبايل او مي توانيد براي وي پول انتقال دهيد.

مهندس قنبريان در مورد مزيت هاي نسبي اين اپليکيشن گفت : براي ورود به حوزه پرداخت‌هاي نوين برنامه‌ي ويژه‌اي داريم و با توجه به اينکه جزو بزرگترين PSP هاي کشور هستيم تصميم گرفتيم با يک استراتژي درست و بلند مدت وارد بازار شويم. تحليل‌هاي ما به اينجا رسيد که پيگير با توجه به زيرساخت‌هاي فني‌ خود و همچنين گرايش بازار به سمت پرداخت‌هاي خرد و IOT مي‌تواند محصولات Fintech زيادي را با موتور خود به صورت جزيره‌اي و براي بازارهاي مشخص توليد کند.
به‌طور‌مثال انتقال وجه با استفاده از شماره موبايل را راه اندازي کرديم. از مدل هاي ديگر پرداخت مي‌توان به پرداخت دونگي اشاره داشت، افراد مي‌توانند همانند نرم‌افزارهاي چت، گروه‌هايي تشکيل دهند و هزينه خريدها و قبوض خود را به صورت گروهي بپردازند. اين يکي از سرويس‌هاي مهم مديريت مالي شخصي است.

قنبريان در بخش ديگري از صحبت هاي خود در مورد معرفي پيگير افزود : در يکي از جزيره‌هاي ديگر پيگير روي مشتريان تجاري و تسهيل پرداختهاي مستمر و هم چنين خودکار سازمان ها و اشخاص تمرکز شده است و در جزيره ديگري  بزودي شاهد سيستم هاي مديريت مالي ساده و هم چنين ارائه خدمات بيمه و.. خواهيم بود.

مدير عامل تجارت الکترونيک پارسيان در پاسخ به اين پرسش که چرا پککو وارد اين حوزه شده است
گفت : پرداخت‌هاي مبتني بر موبايل هم اکنون رونق گرفته و پرچمدار نسل بعدي پرداخت‌ها خواهند بود. پککو با درک اين واقعيت در يک سال اخير با تمرکز بر توليد، توسعه و برندسازي اپلکيشن تاپ به بازارهاي بزرگي از مشتريان اين نوع پرداخت دست يافته و مورد اعتماد مردم قرار گرفته است. اپلکيشن پيگير به زودي در کنار اپلکيشن تاپ به مخاطبان معرفي و مردم شاهد حضور مشترک اين دو نرم افزار در کنار يکديگر خواهند بود.
در واقع پيگير به ارائه سرويسهاي مکمل و در تعامل با اپلکيشن تاپ پرداخته و متمرکز بر ارائه خدمات پرداخت مبتني بر کيف پول و شبکه هاي اجتماعي بوده و کاربران تاپ و پيگير به صورت مشترک از خدمات اين دو نرم افزار بهره مند خواهند گرديد.
اين نرم افزارها با ترکيب پلتفرم‌هاي مبتني بر کارت، سيم کارت و تلفن هوشمند اکوسيستم پرداخت ما را کامل‌تر مي کند و در نتيجه ما خود را براي موج بعدي سرويس هاي پرداخت آماده مي کنيم.  

روش نصب پيگير

کاربران براي نصب اين اپليکيشن مي توانند از طريق اپ استور اپل و کافه بازار اقدام نموده و يا عدد عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۰۳۶ ارسال نمايند.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .