پلي استور گوگل از اپ استور اپل جلو زد

جمعه 06 بهمن 1396

کاربران گوشي هاي اندرويدي در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ بالغ بر ۱۹ ميليون اپليکيشن را از فروشگاه اينترنتي پلي استور گوگل دانلود کردند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، آمارها و گزارش هاي منتشر شده از سوي موسسه تحقيقاتي اپ آني حاکي از آن است که کاربراني که از گوشي هاي هوشمند با سيستم عامل اندرويد استفاده مي کنند، در فصل آخر سال ۲۰۱۷ ميلادي (از ماه اکتبر تا دسامبر سال گذشته)، بيش از ۱۹ ميليون اپليکيشن اندرويدي از فروشگاه اينترنتي و آنلاين پلي استور گوگل دانلود شده است که نشان مي‌دهد کاربران اندرويدي از کاربراني که از فروشگاه اينترنتي اپ استور اپل، اپليکيشن دانلود کرده‌اند، بسيار بيشتر بوده و به نوعي از آنها سبقت گرفته اند.

 
اين آمارها همچنين نشان مي‌دهد که گروه‌هايي با اپليکيشن هايي در زمينه بازي، مالي و شخصي‌سازي‌هاي اندرويدي، در صدر فهرست پر دانلودترين و پرطرفدارترين گروههاي اپليکيشن هاي اندرويدي بوده اند. اين در حاليست که اپليکيشن هايي که از اپ استور اپل دانلود شده‌اند بيشتر درخصوص خريدهاي اينترنتي و مالي بوده اند.
 
نکته جالب اينجاست که بيشتر کاربراني که در هند، اندونزي و برزيل بوده اند موجب شده اند که آمار دانلود و بروزساني اپليکيشن هاي اندرويدي در پلي استور گوگل به طور قابل ملاحظه اي افزايش يابد و از رقيب خوداپ استور پيش بيفتد.
 
اگر بخواهيم به صورت اعداد و ارقام اين دو فروشگاه اينترنتي را باهم مقايسه کنيم، تعداد دانلود و نصب اپليکيشن هاي اندرويدي در پلي استور ۱۴۵ درصد افزايش يافته اين در حاليست که تعداد اپليکيشن هايي که از اپ استور دانلود شده اند، ۹۵ درصد رشد داشته است.
 
از آن طرف نيز کاربران در ايالات متحده آمريکا از همه کشورهاي ديگر بيشتر براي اپليکيشن هاي پولي، خرج کرده اند به گونه اي که در سهه ماهه پاياني سال ۲۰۱۷ در مجموع ۱۱.۵ ميليارد دلار خرج اپليکيشن هاي پولي از اپ استور کرده اند.
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .