برند شکلات چگونه به آندرويد چسبيد؟

شنبه 16 شهريور 1392
برند شکلات چگونه به آندرويد چسبيد؟

بعد از نان زنجفيلي، ساندويچ بستني و آبنبات ژله‌اي، اين بار گوگل به سراغ کيت‌کت مي‌رود و از برند معروف‌ترين شکلات انگلستان استفاده تجاري مي‌کند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، نسخه بعدي سيستم عامل اندرويد طبق معرفي که از سوي گوگل صورت گرفت، داراي عنوان کيت‌کت خواهد بود که در انگلستان به يک برند توليد کننده شکلات اختصاص دارد.

با توجه به اينکه پيش از اين نام‌هاي عمومي نظير نان زنجفيلي، ساندويچ بستني و آبنبات ژله‌اي براي نسخه‌هاي اندرويد در نظر گرفته شده بود، اين اولين باري است که گوگل تصميم دارد از نام برندي خاص در ورژني از سيستم عامل خود استفاده کند.

اين برند که خواهان و علاقه‌مندان بسياري در بريتانيا دارد، دستاويزي براي گوگل شده تا بتواند آن‌ها را به سمت سيستم عامل محبوب خود جذب کند و البته جالب است که اين شرکت براي فرار از پرداخت حق مالکيت اين برند مشهور با مسئولان اين شرکت (کيت‌کت) به توافق رسيده است.

مدير شرکاي جهاني اندرويد درباره هدف از چنين اقدامي گفته است که به دنبال توليد محصولي جذاب و غير منتظره بوديم و از اين جهت کيت‌کت را انتخاب کرديم.

او همچنين گفته که با توزيع اين سيستم عامل در مناطق مختلف جهان مي‌توان بازاريابي براي اين شرکت توليد کننده شکلات داشت تا ببيند در چه بخش‌هايي امکان توسعه بازار دارد.
پاتريک بولا مدير بازاريابي نستل (توليد کننده شکلات کيت‌کت) نيز گفته است بعد از طرح اين موضوع توسط گوگل، ظرف يک ساعت درباره چنين اقدامي به نتيجه رسيديم.

ظاهرا جزييات چنين توافقي در کنفرانس MWC سالجاري انجام شده و هر دو شرکت به اين نتيجه رسيده‌اند که تا ساخت آيکوني بزرگ از اندرويد اين نسخه توسط کيت‌کت، موضوع مسکوت بماند.


منبع : تسنيم
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .